Para Çekme Yöntemleri

Süper Çekim

Alt Limit: 50₺

Tüm bankalar ile kendi adınıza kayıtlı hesabınıza 7 gün 24 saat alt limit 50 TL olmak üzere %100 güvenli bir şekilde çekim talebinizi iletebilirsiniz.

Papara

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Papara hesabınıza alt limit 20 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Payfix

Alt Limit: 50₺

PayFix hızlı ve güvenli yatırım imkanı sunan online bir ödeme yöntemidir. Alt limit 100₺, üst limit 20.000₺ olacak şekilde saniyeler içerisinde para çekiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Üyelik için; https://isube.payfix.com.tr/register

Ecopayz

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Ecopayz hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Hesap onayınız için tek sefere mahsus Ecopayz ekran görüntünüzü ve kimlik onayınız için kimlik ön arka yüzünü belge@mavibet.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

anındakaraçek

Kredi Kartına Çekim

Alt Limit: 50₺

Kredi Kartı ile çekim verebilmeniz için kendinize ait kredi kartınızın borcu olması gerekmektedir. Sitemizden para çekimi yaparak kredi kartı borcunuzu ödetebilirsiniz.

CMT Cüzdan

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan CMT Cüzdan hesabınıza alt limit 100 TL olarak çekim talenizi 7 gün 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.

Kriptopay

Alt Limit: 100₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Bitcoin, Tether, Etherium, Litecoin, Bitcoin Cash, DogeCoin, Dash ve Tether USD cüzdanlarınıza 7 gün 24 saat para çekme taleplerinizi iletebilirsiniz.

Anında BTC

Alt Limit: 50₺

Kendi adınıza kayıtlı olan Bitcoincüzdanınıza 7 gün 24 saat para çekme taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?

İlgili Yazılar